Domov > Izdelki > kondenzatorji > Električni Double Layer Kondenzatorji (EDLC), Supe > PC10HT-90
PC10HT-90
PC10HT-90
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PC10HT-90 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PC10HT-90
Proizvajalec Maxwell Technologies, Inc.
Opis CAP 10F 2.2V THROUGH HOLE
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PC10HT-90 Proizvajalec Maxwell Technologies, Inc.
Opis CAP 10F 2.2V THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4267 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2.2V
Toleranca - Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.413" L x 0.929" W (35.90mm x 23.60mm) Serija PC
Pakiranje Tray Paket / primer Radial, Can, Horizontal
Druga imena 108876
PC10HT90
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm natančen opis 10F (EDLC) Supercapacitor 2.2V Radial, Can, Horizontal 180 mOhm 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10F