Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > B5015E24B-BSR
B5015E24B-BSR
B5015E24B-BSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B5015E24B-BSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B5015E24B-BSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis BLOWER 50X15MM 24VDC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela B5015E24B-BSR Proizvajalec Mechatronics
Opis BLOWER 50X15MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 15.00mm
Utež 0.062 lb (28.12g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.880 in H2O (219.2 Pa) Velikost / dimenzija Square/Rounded - 51mm L x 51mm H
Serija B5015 RPM 6500 RPM
Druga imena 1570-1034 delovna temperatura -
Hrup 45.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Blower
Trenutna ocena 0.180A Vrsta ležaja Ball