Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > G1238S24B1-FSR-TTL
G1238S24B1-FSR-TTL
G1238S24B1-FSR-TTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G1238S24B1-FSR-TTL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G1238S24B1-FSR-TTL
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela G1238S24B1-FSR-TTL Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM TACH 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež 0.74 lb (335.66g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.170 in H2O (42.3 Pa) Velikost / dimenzija Square - 119mm L x 119mm H
Serija G1238 RPM 2000 RPM
delovna temperatura - Hrup 34.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.180A Vrsta ležaja Ball