Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > G4015M24B-RSR
G4015M24B-RSR
G4015M24B-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G4015M24B-RSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G4015M24B-RSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 40X15MM 24VDC
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela G4015M24B-RSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 40X15MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 15.00mm
Utež 0.051 lb (23.13g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.160 in H2O (39.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H
Serija G4015 RPM 6000 RPM
delovna temperatura - Hrup 23.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Thermal Overload Protector (TOP) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.070A Vrsta ležaja Ball