Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > G8032X24B-RS
G8032X24B-RS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G8032X24B-RS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G8032X24B-RS
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 7112 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela G8032X24B-RS Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 32.00mm
Utež 0.286 lb (129.73g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H