Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > MA1751X48B2-FSR
MA1751X48B2-FSR
MA1751X48B2-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MA1751X48B2-FSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MA1751X48B2-FSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MA1751X48B2-FSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 50.80mm
Utež 1.7 lbs (771.1g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 48VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.780 in H2O (194.3 Pa) Velikost / dimenzija Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Serija MA1751 RPM 3400 RPM
Druga imena 1570-1835 delovna temperatura -
Hrup 63.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Locked Rotor Sensor Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.730A Vrsta ležaja Ball