Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > MA3010H12B2-RSR
MA3010H12B2-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MA3010H12B2-RSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MA3010H12B2-RSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MA3010H12B2-RSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 10.00mm
Utež 0.018 lb (8.16g) Napetostni razpon 3 ~ 6.5VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.150 in H2O (37.3 Pa) Velikost / dimenzija Square - 30mm L x 30mm H
Serija MA3010 RPM 9000 RPM
Druga imena 1570-1669 delovna temperatura -
Hrup 28.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Locked Rotor Sensor Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.140A Vrsta ležaja Ball