Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > MA3828V12B-RSR
MA3828V12B-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MA3828V12B-RSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MA3828V12B-RSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MA3828V12B-RSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 28.00mm
Utež 0.078 lb (35.38g) Napetostni razpon 7 ~ 13.2VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 1.145 in H2O (285.2 Pa) Velikost / dimenzija Square - 38mm L x 38mm H
Serija MA3828 RPM 15000 RPM
Druga imena 1570-1675 delovna temperatura -
Hrup 53.1 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.650A Vrsta ležaja Ball