Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > MB6010H12B-RSR
MB6010H12B-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MB6010H12B-RSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MB6010H12B-RSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X10.2MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MB6010H12B-RSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X10.2MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 10.20mm
Utež 0.059 lb (26.76g) Napetostni razpon 6 ~ 13.8VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.080 in H2O (19.9 Pa) Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H
Serija MB6010 RPM 3900 RPM
Druga imena 1570-1686 delovna temperatura -
Hrup 28.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.120A Vrsta ležaja Ball