Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > MS2507M12D1-RSR
MS2507M12D1-RSR
MS2507M12D1-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS2507M12D1-RSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS2507M12D1-RSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 25X7.4MM SLEEVE 12VDC
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela MS2507M12D1-RSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 25X7.4MM SLEEVE 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 7.40mm
Utež 0.011 lb (4.99g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev -
Statični tlak 0.120 in H2O (29.9 Pa) Velikost / dimenzija Square - 25mm L x 25mm H
Serija MS2507 RPM 10000 RPM
delovna temperatura - Hrup 24.0 dB(A)
Material - okvir Plastic Material - rezilo Plastic
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.080A Vrsta ležaja Sleeve