Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25AA040A-I/MS
25AA040A-I/MS
25AA040A-I/MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25AA040A-I/MS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25AA040A-I/MS
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8MSOP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 25AA040A-I/MS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 130539 pcs Podatkovni list 25(AA, LC)040A
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 4Kb (512 x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 10MHz 8-MSOP
Frekvenca ure 10MHz Številka osnovnega dela 25AA040A