Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC080B-I/W15K
25LC080B-I/W15K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC080B-I/W15K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC080B-I/W15K
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 8K SPI 10MHZ WAFER
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 25LC080B-I/W15K Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 8K SPI 10MHZ WAFER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5671 pcs Podatkovni list 25AA080(A,B), 25LC080(A,B)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja Die Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer Die
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 8Kb (1K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz Die
Frekvenca ure 10MHz