Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC160CT-E/MS
25LC160CT-E/MS
25LC160CT-E/MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC160CT-E/MS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC160CT-E/MS
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8MSOP
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela 25LC160CT-E/MS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 94028 pcs Podatkovni list 25AA160(C,D), 25LC160(C,D)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 16Kb (2K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz 8-MSOP
Frekvenca ure 10MHz Številka osnovnega dela 25LC160C