Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC640-E/P
25LC640-E/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC640-E/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC640-E/P
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K SPI 3MHZ 8DIP
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela 25LC640-E/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K SPI 3MHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 78217 pcs Podatkovni list 25AA640, 25LC640
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena 25LC640E/P delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 64Kb (8K x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
natančen opis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 3MHz 8-PDIP Frekvenca ure 3MHz