Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC640T-I/SN
25LC640T-I/SN
25LC640T-I/SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC640T-I/SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC640T-I/SN
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K SPI 2MHZ 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
3300 pcs
Product parameter
številka dela 25LC640T-I/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K SPI 2MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89969 pcs Podatkovni list 25AA640, 25LC640
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 25LC640T-I/SN-ND
25LC640T-I/SNRTR
25LC640T-I/SNRTR-ND
25LC640T-I/SNTR
25LC640TISN
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
natančen opis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 2MHz 8-SOIC Frekvenca ure 2MHz