Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Energija merjenja > 90E24PYGI8
90E24PYGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 90E24PYGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 90E24PYGI8
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC ENERGY METERING 28SSOP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 90E24PYGI8 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC ENERGY METERING 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5609 pcs Podatkovni list 90E21/22/23/24
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.8V ~ 3.6V
Napetost - V / I nizka 0.4V, 0.8V Napetost - V / I Visoka 2.4V, 3.9V, 6.2V
Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tip merilnika Single Phase
Merilna napaka 0.5% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vhodna impedanca 1 kOhm, 50 kOhm natančen opis Single Phase Meter IC 28-SSOP