Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT24C164-10SC-2.5
AT24C164-10SC-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT24C164-10SC-2.5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT24C164-10SC-2.5
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5353 pcs
Product parameter
številka dela AT24C164-10SC-2.5 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5353 pcs Podatkovni list AT24C164
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 10ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena AT24C16410SC2.5 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 16Kb (2K x 8)
Pomnilniški vmesnik I²C Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC
Frekvenca ure 400kHz Številka osnovnega dela AT24C164