Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT24C32-10PI-2.7
AT24C32-10PI-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT24C32-10PI-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT24C32-10PI-2.7
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8DIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5813 pcs
Product parameter
številka dela AT24C32-10PI-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5813 pcs Podatkovni list AT24C32,64
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 10ms
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 32Kb (4K x 8) Pomnilniški vmesnik I²C
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP Frekvenca ure 400kHz