Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT25040-10PC-2.7
AT25040-10PC-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT25040-10PC-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT25040-10PC-2.7
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 4K SPI 3MHZ 8DIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5479 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AT25040-10PC-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 4K SPI 3MHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5479 pcs Podatkovni list AT25010,20,40
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 4Kb (512 x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 3MHz 8-PDIP Frekvenca ure 3MHz