AT25320W-10SC-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT25320W-10SC-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | AT25320W-10SC-2.7 |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC EEPROM 32K SPI 3MHZ 8SOIC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
Product parameter
| številka dela | AT25320W-10SC-2.7 | Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | IC EEPROM 32K SPI 3MHZ 8SOIC | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 4225 pcs | Podatkovni list | AT25080,160,320,640~ |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Čas cikla pisanja - | 5ms |
| Napetost - oskrba | 2.7 V ~ 5.5 V | Tehnologija | EEPROM |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-SOIC | Serija | - |
| Pakiranje | Tube | Paket / primer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| delovna temperatura | 0°C ~ 70°C (TA) | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Vrsta pomnilnika | Non-Volatile |
| Velikost pomnilnika | 32Kb (4K x 8) | Pomnilniški vmesnik | SPI |
| natančen opis | EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 3MHz 8-SOIC | Frekvenca ure | 3MHz |