Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT25640W-10SI-2.7
AT25640W-10SI-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT25640W-10SI-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT25640W-10SI-2.7
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K SPI 3MHZ 8SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4904 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela AT25640W-10SI-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K SPI 3MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4904 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 64Kb (8K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 3MHz 8-SOIC Frekvenca ure 3MHz