Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT27BV010-12TC
AT27BV010-12TC
AT27BV010-12TC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT27BV010-12TC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT27BV010-12TC
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5786 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AT27BV010-12TC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5786 pcs Podatkovni list AT27BV010
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EPROM - OTP
Paket naprave za dobavitelja 32-TSOP Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Druga imena AT27BV01012TC delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TC)