Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT27BV020-90VI
AT27BV020-90VI
AT27BV020-90VI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT27BV020-90VI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT27BV020-90VI
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 2M PARALLEL 32VSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4778 pcs
Product parameter
številka dela AT27BV020-90VI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 2M PARALLEL 32VSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4778 pcs Podatkovni list AT27BV020
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EPROM - OTP
Paket naprave za dobavitelja 32-VSOP Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
Druga imena AT27BV02090VI delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC)