Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT27C256R-45TU
AT27C256R-45TU
AT27C256R-45TU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT27C256R-45TU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT27C256R-45TU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 256K PARALLEL 28TSOP
Product parameter
številka dela AT27C256R-45TU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 256K PARALLEL 28TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4180 pcs Podatkovni list AT27C256R
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EPROM - OTP
Paket naprave za dobavitelja 28-TSOP Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC) Tip montaže Surface Mount