Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT34C02N-10SI-2.7
AT34C02N-10SI-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT34C02N-10SI-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT34C02N-10SI-2.7
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5619 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AT34C02N-10SI-2.7 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5619 pcs Podatkovni list AT34C02
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 10ms
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 2Kb (256 x 8) Pomnilniški vmesnik I²C
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Frekvenca ure 400kHz