Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT49F001ANT-55VI
AT49F001ANT-55VI
AT49F001ANT-55VI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT49F001ANT-55VI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT49F001ANT-55VI
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 1M PARALLEL 32VSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4605 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela AT49F001ANT-55VI Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 1M PARALLEL 32VSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4605 pcs Podatkovni list AT49F001A, AN, AT, ANT
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 50µs
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tehnologija FLASH
Paket naprave za dobavitelja 32-VSOP Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC) Tip montaže Surface Mount