Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > AT89C1051U-12SC
AT89C1051U-12SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT89C1051U-12SC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT89C1051U-12SC
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5682 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AT89C1051U-12SC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5682 pcs Podatkovni list AT89C1051U
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Hitrost 12MHz
Serija 89C Velikost RAM-a 64 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 1KB (1K x 8)
Periferne naprave LED Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena AT89C1051U12SC
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število I / O 15 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 1KB (1K x 8) FLASH 20-SOIC Podatkovni pretvorniki -