Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > AT89C55WD-24AU
AT89C55WD-24AU
AT89C55WD-24AU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT89C55WD-24AU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT89C55WD-24AU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela AT89C55WD-24AU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49009 pcs Podatkovni list AT89C55WD
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10) Hitrost 24MHz
Serija 89C Velikost RAM-a 256 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 20KB (20K x 8)
Periferne naprave WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 44-TQFP Druga imena AT89C55WD24AU
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 20KB (20K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)