Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > AT89LP2052-16SU
AT89LP2052-16SU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT89LP2052-16SU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT89LP2052-16SU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AT89LP2052-16SU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5725 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Hitrost 16MHz
Serija 89LP Velikost RAM-a 256 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 2KB (2K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 15
Velikost EEPROM - natančen opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-SOIC