Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > AT89LP51ED2-20AU
AT89LP51ED2-20AU
AT89LP51ED2-20AU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT89LP51ED2-20AU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT89LP51ED2-20AU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela AT89LP51ED2-20AU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 29123 pcs Podatkovni list AT89LP51xD2 SummaryAT89LP51xD2 Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10) Hitrost 20MHz
Serija 89LP Velikost RAM-a 2.25K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 64KB (64K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 44-TQFP Druga imena AT89LP51ED220AU
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 40 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 4K x 8 natančen opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)