Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > AT90PWM3B-16SU
AT90PWM3B-16SU
AT90PWM3B-16SU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT90PWM3B-16SU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT90PWM3B-16SU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32SOIC
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AT90PWM3B-16SU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5894 pcs Podatkovni list AT90PWM(2,3)(B) Summary
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 32-SOIC Hitrost 16MHz
Serija AVR® 90PWM Lighting Velikost RAM-a 512 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 32-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena AT90PWM3B16SU
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 27 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 11x10b; D/A 1x10b