Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > AT90S1200A-12SC
AT90S1200A-12SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT90S1200A-12SC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT90S1200A-12SC
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4480 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela AT90S1200A-12SC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4480 pcs Podatkovni list AT90S1200
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Hitrost 12MHz
Serija AVR® 90S Velikost RAM-a -
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 1KB (512 x 16)
Periferne naprave POR, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število I / O 15
Velikost EEPROM 64 x 8 natančen opis AVR AVR® 90S Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 1KB (512 x 16) FLASH 20-SOIC