Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > AT90USB1287-16AUR
AT90USB1287-16AUR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT90USB1287-16AUR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT90USB1287-16AUR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Product parameter
številka dela AT90USB1287-16AUR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4284 pcs Podatkovni list AT90USB64x,128x Complete
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14) Hitrost 16MHz
Serija AVR® 90USB Velikost RAM-a 8K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 128KB (128K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 64-TQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 48
Velikost EEPROM 4K x 8 natančen opis AVR AVR® 90USB Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14)