Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > AT93C56-10PC-2.5
AT93C56-10PC-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT93C56-10PC-2.5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT93C56-10PC-2.5
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8DIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5935 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AT93C56-10PC-2.5 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5935 pcs Podatkovni list AT93C46,56,57,66
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 10ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena AT93C5610PC2.5 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 2Kb (256 x 8, 128 x 16)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8, 128 x 16) SPI 2MHz 8-PDIP
Frekvenca ure 2MHz Številka osnovnega dela AT93C56