AT94K10AL-25AJC
AT94K10AL-25AJC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AT94K10AL-25AJC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AT94K10AL-25AJC
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 84PLCC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5708 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela AT94K10AL-25AJC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 84PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5708 pcs Podatkovni list AT94K(05,10,40)AL
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 84-PLCC (29.31x29.31) Hitrost 25MHz
Serija FPSLIC® Program SRAM Bytes 20K-32K
Pakiranje Tube Paket / primer 84-LCC (J-Lead)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount