Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATMEGA16-16MUR
ATMEGA16-16MUR
ATMEGA16-16MUR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATMEGA16-16MUR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATMEGA16-16MUR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela ATMEGA16-16MUR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44304 pcs Podatkovni list ATMEGA16(L) SummaryATMEGA16(L) Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 44-VQFN (7x7) Hitrost 16MHz
Serija AVR® ATmega Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 16KB (8K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 44-VFQFN Exposed Pad Druga imena 1611-ATMEGA16-16MURCT
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b