Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATMEGA164P-20MQ
ATMEGA164P-20MQ
ATMEGA164P-20MQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATMEGA164P-20MQ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATMEGA164P-20MQ
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
(v ameriških dolarjih)
360 pcs
Product parameter
številka dela ATMEGA164P-20MQ Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28846 pcs Podatkovni list ATmega164P/V CompleteATmega164P/V Summary
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 44-VQFN (7x7) Hitrost 20MHz
Serija AVR® ATmega Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 16KB (8K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 44-VFQFN Exposed Pad Druga imena ATMEGA164P20MQ
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 512 x 8 natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)