Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATMEGA168PV-10MU
ATMEGA168PV-10MU
ATMEGA168PV-10MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATMEGA168PV-10MU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATMEGA168PV-10MU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
(v ameriških dolarjih)
1470 pcs
Product parameter
številka dela ATMEGA168PV-10MU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 32-VQFN (5x5) Hitrost 10MHz
Serija AVR® ATmega Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 16KB (8K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 32-VFQFN Exposed Pad Druga imena 1611-ATMEGA168PV-10MU
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 23 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 512 x 8 natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)