Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATMEGA644P-20MU
ATMEGA644P-20MU
ATMEGA644P-20MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATMEGA644P-20MU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATMEGA644P-20MU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ATMEGA644P-20MU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23158 pcs Podatkovni list ATMEGA164,324,644(P,V) Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 44-VQFN (7x7) Hitrost 20MHz
Serija AVR® ATmega Velikost RAM-a 4K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 64KB (32K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 44-VFQFN Exposed Pad Druga imena ATMEGA644P20MU
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 32 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 2K x 8 natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)