Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATMEGA88PV-10PU
ATMEGA88PV-10PU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATMEGA88PV-10PU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATMEGA88PV-10PU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ATMEGA88PV-10PU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 28-PDIP Hitrost 10MHz
Serija AVR® ATmega Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (4K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 1611-ATMEGA88PV-10PU
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 23 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 512 x 8 natančen opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-PDIP