Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATTINY24-20SSU
ATTINY24-20SSU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATTINY24-20SSU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATTINY24-20SSU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14SOIC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ATTINY24-20SSU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 67568 pcs Podatkovni list ATtiny24/44/84 DatasheetATtiny24,44,84 Summary
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Hitrost 20MHz
Serija AVR® ATtiny Velikost RAM-a 128 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 2KB (1K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena ATTINY2420SSU
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Velikost EEPROM 128 x 8 natančen opis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 14-SOIC