Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATTINY44-20PU
ATTINY44-20PU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATTINY44-20PU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATTINY44-20PU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 14DIP
(v ameriških dolarjih)
1825 pcs
Product parameter
številka dela ATTINY44-20PU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 78054 pcs Podatkovni list ATtiny24/44/84 DatasheetATtiny24,44,84 Summary
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP Hitrost 20MHz
Serija AVR® ATtiny Velikost RAM-a 256 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 4KB (2K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 1611-ATTINY44-20PU
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 14-PDIP