Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATTINY85-20PU
ATTINY85-20PU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATTINY85-20PU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATTINY85-20PU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ATTINY85-20PU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 82791 pcs Podatkovni list ATTINY25,45,85(V) SummaryATTINY25/45/85(V) Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Hitrost 20MHz
Serija AVR® ATtiny Velikost RAM-a 512 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (4K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena ATTINY8520PU
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 6 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 512 x 8 natančen opis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-PDIP