Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > ATXMEGA32E5-ANR
ATXMEGA32E5-ANR
ATXMEGA32E5-ANR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ATXMEGA32E5-ANR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ATXMEGA32E5-ANR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32TQFP
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela ATXMEGA32E5-ANR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 40308 pcs Podatkovni list ATxmega32E5,16E5,8E5 DatasheetXMEGA E Manual
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 32-TQFP (7x7) Hitrost 32MHz
Serija AVR® XMEGA® E5 Velikost RAM-a 4K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 32KB (16K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 32-TQFP Druga imena ATXMEGA32E5-ANR-ND
ATXMEGA32E5-ANRTR
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 26 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)