Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > DSC1001AI2-066.6600
DSC1001AI2-066.6600
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSC1001AI2-066.6600 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSC1001AI2-066.6600
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR LOW POWER -40C-8
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 4116 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DSC1001AI2-066.6600 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR LOW POWER -40C-8 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 4116 pcs Podatkovni list DSC1001,3,4
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija DSC1001 Ocene AEC-Q100
Pakiranje Tube Paket / primer 4-VDFN Exposed Pad
Izhod CMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 66.66MHz
natančen opis 66.66MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad Tok - Supply (Max) 10.5mA