Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > DSC1001BE2-014.7450
DSC1001BE2-014.7450
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSC1001BE2-014.7450 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSC1001BE2-014.7450
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR
Product parameter
številka dela DSC1001BE2-014.7450 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4424 pcs Podatkovni list DSC1001,3,4
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija DSC1001 Ocene AEC-Q100
Pakiranje Tube Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 14.745MHz natančen opis 14.745MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 6.3mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -