Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > DSC1001CI1-033.3333
DSC1001CI1-033.3333
DSC1001CI1-033.3333
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSC1001CI1-033.3333 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSC1001CI1-033.3333
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
990 pcs
Product parameter
številka dela DSC1001CI1-033.3333 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 91837 pcs Podatkovni list DSC1001,3,4
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija DSC1001 Ocene AEC-Q100
Pakiranje Tube Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 33.3333MHz
natančen opis 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 7.2mA