Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > DSC1001CI3-024.0000
DSC1001CI3-024.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSC1001CI3-024.0000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSC1001CI3-024.0000
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 5398 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela DSC1001CI3-024.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 5398 pcs Podatkovni list DSC1001,3,4
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.3 V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija DSC1001 Ocene AEC-Q100
Pakiranje Tube Paket / primer 4-VDFN
Izhod CMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 24MHz
natančen opis 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Tok - Supply (Max) 8mA