Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > DSC1030DI2-019.2000T
DSC1030DI2-019.2000T
DSC1030DI2-019.2000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSC1030DI2-019.2000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSC1030DI2-019.2000T
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 19.2000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DSC1030DI2-019.2000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 19.2000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4910 pcs Podatkovni list DSC1030
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija DSC1030 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 19.2MHz natančen opis 19.2MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 10mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 1µA