Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > DSC1033DI2-024.0000T
DSC1033DI2-024.0000T
DSC1033DI2-024.0000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSC1033DI2-024.0000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSC1033DI2-024.0000T
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DSC1033DI2-024.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4429 pcs Podatkovni list DSC1033
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija DSC1033 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 24MHz natančen opis 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3mA (Typ) Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 1µA